14 февраля 2023

Розширення колекції Premium Bamboo!

Шановні партнери!

Презентуємо вам розширення колекції Premium Bamboo трьома надпопулярними кольорами: білим, чорним та сільверстоун. Ламелі з рельєфною структурою деревини та матовим фарбуванням досконало поєднують у собі естетичність, практичність та вишуканість. Все це вигідно відрізняє жалюзі Premium Bamboo як в середині колекції Interior Plus, так і по ринку взагалі.

 

Також, в портфелі Interior Plus представлені п’ять колекцій горизонтальних жалюзі під будь-який запит: Basswood Nature, Basswood Elegant, Premium Bamboo та Premium Bamboo Painted Brush, колекція Technowood та Aluminium.

 

Ламелі кожної колекції виробляються з високо-якісних матеріалів, а їх різноманіття задовольнить будь-який запит за колірними рішеннями, матеріалами та вартістю. Системи адаптуються під ваші дізайн-проекти,  можуть застосовуватися для нестандартних та великих панорамних вікон, мають сертифікати якості для уставки в школах, дитячих садках та лікарнях, та оснащуються автоматичним керуванням для вашого комфортного використання.

 

• Докладніше в інфолисті

 

Стиль та якість - незаперечні атрибути колекцій жалюзі від Interior Plus!

Следующая новость
22 марта, среда
Акція -20% на рулонні штори та штори Делайт закінчується!
Встигніть скористатися знижкою до кінця березня, та оновити ваш простір красивим та стильним сонцезахистом!
Предыдущая новость
9 февраля, четверг
Електромотор Galaxy з WI-FI приймачем!
Презентуємо Вам нашу новинку – електромотор Galaxy з WI-FI приймачем! Використання електроприводів робить процес керування шторами максимально комфортним.
http://interiorplus.ua/articles2/davlenie/out/152/152.xml http://interiorplus.ua/articles2/davlenie/out/5/5.xml http://interiorplus.ua/articles2/davlenie/out/78/78.xml http://interiorplus.ua/articles2/davlenie/out/130/130.xml http://interiorplus.ua/articles2/davlenie/out/109/109.xml http://interiorplus.ua/articles2/davlenie/out/148/148.xml http://interiorplus.ua/articles2/davlenie/out/150/150.xml http://interiorplus.ua/articles2/davlenie/out/61/61.xml http://interiorplus.ua/articles2/davlenie/out/70/70.xml http://interiorplus.ua/articles2/davlenie/out/73/73.xml http://interiorplus.ua/articles2/davlenie/out/43/43.xml http://interiorplus.ua/articles2/davlenie/out/28/28.xml http://interiorplus.ua/articles2/davlenie/out/80/80.xml