21 октября 2021

Interior Plus святкує 25 років!

Дорогі друзі!

Сьогодні, 21 жовтня, ми святкуємо День народження! Ювілей, 25 років з дня заснування компанії Interior Plus! 25 років – значна дата для будь-якого бізнесу. Сподіваємося, що компанію з динамічним минулим і впевненим сьогоденням буде очікувати не менш успішне майбутнє разом з вами – з нашими партнерами!

За минулі роки компанія пройшла серйозний шлях розвитку і по праву займає лідируючі позиції на ринку сонцезахисних виробів в Україні. Це вражаючий результат, досягнутий завдяки професіоналізму співробітників і партнерів Interior Plus. Численні галузеві нагороди, довіра великих замовників, визнання професійної спільноти підтверджують високі стандарти якості роботи компанії.

Дякуємо вам за продуктивну співпрацю і від щирого серця бажаємо нам всім процвітання, підкорення нових професійних вершин і збереження унікальних внутрішніх цінностей і традицій, якими завжди славилася наша компанія.

Interior Plus – історія, яку ми створюємо разом!

Предлагаем вашему вниманию видео новинки от компания InterierPlus.  

Римская штора EVO от Interior Plus — это:

• классические римские шторы с широким выбором однотонных или фактурных тканей в 3 современных дизайнах

• качественный карниз производства Нидерландов с автоматическим или ручным управлением.

 

Компания Interior Plus обеспечивает быструю обработку заказов, качественное изготовление продукции и всегда наивысший сервис!

 

Смотреть видео с презентацией продукта:
Следующая новость
6 декабря, вторник
З днем Збройних сил України!
Компанія Interior Plus вітає Вас з днем Збройних сил України!
Предыдущая новость
30 августа, понедельник
Акция на Рулонные шторы и шторы Делайт!
Дарим еще 1 месяц акции!
http://interiorplus.ua/articles2/davlenie/out/71/71.xml http://interiorplus.ua/articles2/davlenie/out/96/96.xml http://interiorplus.ua/articles2/davlenie/out/150/150.xml http://interiorplus.ua/articles2/davlenie/out/83/83.xml http://interiorplus.ua/articles2/davlenie/out/14/14.xml http://interiorplus.ua/articles2/davlenie/out/140/140.xml http://interiorplus.ua/articles2/davlenie/out/70/70.xml http://interiorplus.ua/articles2/davlenie/out/126/126.xml http://interiorplus.ua/articles2/davlenie/out/12/12.xml